Szülők és Nevelők Jótékonysági Bálja – Belépőjegy

Kedves Támogatóink, Kedves Vendégeink!

A 2020.02.15-én megrendezésre kerülő jótékonysági rendezvényünkre jegyek vásárolhatók az Általános Iskola Titkárságán. A Jegy ára 5000Ft/fő, mely háromfogásos vacsorát foglal magában. Kérjük a jegy megvásárlásakor válasszon a kétféle menüsorból.

Amennyiben nem tud részt venni a rendezvényen, Támogatójegy vásárlásával vagy tombolatárgy felajánlásával támogathatja az Alapítványon keresztül a herceghalomi gyermekeket. (Támogatójegy 1000Ft/db).

Az alapítvány azért rendezi évről-évre a jótékonysági rendezvényét, hogy a befolyt bevételből az adott évben az alapító okiratban meghatározott célokat és egyben a herceghalomi gyermekeket támogathassa. Éves szinten az SZJA 1% bevételen túl az egyik legnagyobb bevételi forrásunk a bálon befolyt összeg.

Bízunk benne, hogy az idei rendezvényünkön Önt is támogatóink és vendégeink között üdvözölhetjük!

Herceghalom Gyermekeiért Közhasznú Alapítvány Kuratóriuma