Karácsony a Herceghalmi Csicsergő Óvodában – 2019. december 18.

Immár hagyomány, hogy a Herceghalom Gyermekeiért Közhasznú Alapítvány minden évben megajándékozza a Herceghalmi Csicsergő Óvoda csoportjait az óvodai karácsonyi ünnepségen.

A csoportok kedves, ünnepre hangolódó műsort adtak, öröm volt látni a sok csillogó szempárt a karácsonyfa körül.

Az ünnepségen olyan ajándékokat adtunk át az alapítvány részéről, mely reményeink szerint minden csoport számára hasznossá válik. Közös játékhoz társasjátékokat, fejlesztő játékokat hoztunk.

A karácsonyi ajándékokon kívül különböző pályázataink is vannak az óvodás korú gyermekek számára, melyekre minden évben érkezik pályázat az Óvodából. 2019-es évben összesen 720 000Ft-al támogatta az alapítvány az Óvodás korú gyermeket. Óvodai szintű kirándulások, Bábszínházi előadás sorozat, Környezetvédelmi nevelési programsorozat, csak hogy néhányat megemlítsünk.