Szülők és Nevelők Jótékonysági Bálja – 2020. február 15.

Kedves Támogatónk!

Cserkuti Edina ismét gyönyörű plakátot készített a jövő évi "Szülők és Nevelők Jótékonysági Bálja" rendezvényünkre, melyre jegyet vásárolni 2020.01.15-től lesz lehetőség az általános iskola titkárságán.
Az alapítvány azért rendezi évről-évre a jótékonysági rendezvényt, hogy a befolyt bevételből az adott évben az alapító okiratban meghatározott célokat és egyben a herceghalomi gyermekeket támogathassa. Éves szinten az SZJA 1% bevételen túl az egyik legnagyobb bevételi forrásunk a bálon befolyt összeg. Bízunk benne, hogy a 2020.02.15-én megrendezésre kerülő rendezvényünkön Önt is támogatóink között üdvözölhetjük!

A bál időpontja: 2020.02.15, szombat 19.00 óra
Helyszín: Nimród Fogadó, Herceghalom, Gesztenyés út 28.
Belépőjegy vacsorával (vacsorajegy): 5000Ft/fő
*megjegyzés: Vacsorajegy elővételben és korlátozott számban vásárolható 2020. január 15-től.
Ha valaki szeretné támogatni a rendezvényt, de nem tud eljönni a bálba, Támogatójegy vásárlásával megteheti: 1000Ft/fő. (a rendezvényre belépésre nem jogosít).
A rendezvénnyel kapcsolatos további információkat (pl. menüválaszték, stb.) 2020 január elején tesszük közzé.