Schnaider László nyug. polgármester családjának nagylelkű felajánlása

Mély megrendüléssel vettünk tudomást Schnaider László ny. polgármester, közhasznú alapítványunk alapítója, Herceghalom Község Díszpolgára haláláról. A Herceghalom Gyermekeiért Közhasznú Alapítvány kuratóriumi tagjai őszinte részvétünket fejezik ki a gyászoló családnak.

Ugyanakkor szeretnénk hálánkat és köszönetünket is kifejezni, hogy a család ilyen erőt próbáló időszakban a közösséget helyezte előtérbe.

A gyászoló család kérésének eleget téve a koszorúra szánt összeggel összefüggésben az alapítvány bankszámlájára 2018.07.02 és 2018.09.17 közötti időszakban 29 egyéni felajánlás érkezett összesen 264 000Ft értékben. Biatorbágy Község Önkormányzata 10 000Ft-ot ajánlott fel, valamint Pusztazámor Község Önkormányzata 50 000Ft-al támogatta az alapítványt.

Schnaider László családjának nagylelkűségének hála az alapítvány összesen 324 000Ft támogatásban részesült.